dr anna uliasz

Lek. med. Anna Uliasz

specjalista okulistyki

Poradnia Okulistyki Dziecięcej
Poradnia Okulistyczna dla dorosłych

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki odbyła w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym w Warszawie oraz w Klinice Okulistyki Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego im. F. Chopina w Rzeszowie.

Szczególnie interesuje się okulistyką dziecięcą i retinopatią wcześniaków.

Wykonuje również zabiegi laserowe w zaćmie wtórnej, jaskrze, retinopatii cukrzycowej i schorzeniach patologicznych siatkówki.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas staży z okulistyki dziecięcej m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Klinice Okulistyki w Poznaniu i na Oddziale Okulistyki Dziecięcej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W 2021 roku po złożeniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskała tytuł specjalisty w zakresie okulistyki. W tym samym roku zdała Europejski Egzamin z Okulistyki (EBOD) uzyskując tytuł Fellow of the European Board of Ophthalmology (FEBO).

Autorka i współautorka kilkunastu artykułów naukowych opublikowanych na łamach krajowych i międzynarodowych czasopism medycznych oraz doniesień prezentowanych na konferencjach okulistycznych.

Jest specjalistą, który z zapałem i dociekliwością rozwiązuje zagadki medyczne, ma dużą potrzebę poszerzania swoich umiejętności.

Nawiązuje dobry kontakt z małymi pacjentami.

Godziny pracy